MOKYKLOS NAUJIENOS
6a klasės jurginų sėjos tyrimas

6a klasės jurginų sėjos tyrimas

Penktadienį 6a klasės mokiniai geografijos pamoką praleido ne klasėje, o Kretingos dvaro parke. Čia jie pradėjo vykdyti dirvožemio tyrimą: jurginus pasodino į juodžemį ir į žvyrą. Bus atliktas stebėjimas, kaip šie augalai augs, juos kitą kartą mokiniai aplankys tik rudenį. Tikslas –  išsiaiškinti, kokią įtaką augalams turi skirtingas dirvožemis. Į pagalbą, kaip visada, atskubėjo Jurgita Tertelienė. Atlikus sėjos darbus buvo aptarti balandžio mėnesio orai, prisiminta, kokius rodiklius reikia stebėti, kad sužinotume vyraujančius orus ir kokie prietaisai tai padeda daryti. Visų bendra išvada: vasara jau jau čia pat…

Dėkojame  Kretingos muziejaus Gamtos skyriaus vedėjai Jurgitai Tertelienei už bendradarbiavimą ir nuolatinį dalinimąsi savo žiniomis bei geografijos mokytojai Agnei Viskontienei, suorganizavusiai pamoką.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content