Mokinių vežiojimas

Spa 24, 2021

Priimamojo darbo grafikas

Raštinės darbo laikas
IIV 8.00–17.00 val.
V 8.00–15.45 val.
Pietūs 12.00–12.45 val.
Adresas Vilniaus g.12,
LT-97108 Kretinga

Mokinių vežiojimas

Spa 24, 2021

Atsižvelgiant į esamą epidemiologinę situaciją, mokinių vežiojimas į/iš mokyklos šiais mokslo metais bus vykdomas pagal Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos  parengtas rekomendacijas ir naujausius sveikatos apsaugos ministro – operacijų vadovo sprendimus. 

Mokiniai į mokyklą bus pavežami UAB ,,Kretingos autobusų parko“ reguliaraus susisiekimo vietinių maršrutų (miesto ir priemiestiniais autobusais), tarpmiestiniais autobusais ir mokykliniais (geltonaisiais autobusais). 

  1. Mokinių vežiojimas autobusų parko ir tarpmiestiniais autobusais.

Kretingos autobuso parko autobusų maršrutus galite rasti https://www.kretingosap.lt/tvarkarasciai/ 

Informacija teikiama telefonu  (8 445) 79 001. 

Važiuodami autobusu mokiniai privalo dėvėti apsauginę kaukę ir turėti galiojantį, tvarkingą mokinio pažymėjimą, kuriame nurodytas maršrutas. Be apsauginės kaukės mokiniai į autobusą nebus įleidžiami. 

  1. Mokinių vežiojimas mokykliniais autobusais.

Mokiniai, kurie į mokyklas atvažiuoja ir grįžta mokykliniais autobusais, turi sėdėti saugiu atstumu vienas nuo kito ir vairuotojo. Visi turi dėvėti kaukes(jeigu reikalauja teisės aktai), išskyrus tuos, kuriems dėl kaukės dėvėjimo gali pablogėti sveikata, arba kurie serga lėtinėmis ligomis ir kaukės dėvėti neįmanoma (jeigu reikalauja teisės aktai). Autobuso rankenos, kėdžių atlošai ir kiti dažniausiai liečiami paviršiai turi būti dezinfekuojami kas kartą prieš įlaipinant kitą vežamų mokinių grupę. 

Nuo rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 31 d. mokiniai važiuoja praėjusių mokslo metų maršrutais pagal  sudarytus sąrašus. Autobuse būtina dėvėti kaukę (jeigu reikalauja teisės aktai). 

Prašymus dėl mokinio vežiojimo poreikio  (naujiems mokslo metams) su nurodytu maršrutu reikia pateikti socialinei pedagogei Vilijai Lupeikienei iki rugsėjo mėnesio 4 dienos. 

Prašymo formą rasite čia. 

  1. Mokinių vežiojimo išlaidų kompensavimas, esant išimtiniam poreikiui: 

Mokinio tėvai (globėjai, rūpintojai) esant išimtiniam poreikiui gali kreiptis į Savivaldybės administracijos direktorių su motyvuotu prašymu kompensuoti vežiojimo į mokyklą ir iš jos išlaidas: 

  1. Dėl 1-8 klasės mokinio,  lankančio ne  artimiausią Savivaldybės teritorijoje esančią bendrojo ugdymo mokyklą; 
  1. Dėl 1-8 klasės mokinio, lankančio Savivaldybės teritorijoje esančią bendrojo ugdymo mokyklą iš kitų miestų (tik išimties tvarka).   

Prašymą galima parašyti progimnazijoje. 

 

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content