MOKYKLOS NAUJIENOS
Drąsūs, stiprūs, vikrūs

Drąsūs, stiprūs, vikrūs

Šiandien mūsų progimnazijoje praūžė vienas iš sporto projekto “Aktyvi mokykla” renginių – “Drąsūs, stiprūs, vikrūs” – kuriame dalyvavo Kretingos Simono Daukanto progimnazijos, Kretingos rajono Vydmantų gimnazijos ir mūsų progimnazijos komandos. Vaikai varžėsi estafetėse, lavinančiose vikrumą, greitumą, komandinį darbą. Kiek per šias valandas isgyventa emocijų – džiaugsmo, azarto, nusivylimo, apmaudo, o kai kam ir pegalės skonio! Taigi, dar kartą sveikiname Kretingos Simono Daukanto progimnazija iškovojus I vietą, mūsų progimnazijos 4e klasės komandą laimėjus II vietą ir taip pat mūsų mokyklos 4b klasės komandą užėmus III vietą! Kaip tikrose varžybose visi buvo apdovanoti padėkos raštais ir medaliais. Sveikinimai dar kartą!!!
Projektas finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content