MOKYKLOS NAUJIENOS
Skaitovo balsas

Skaitovo balsas

Penktadienio popietę progimnazijoje nuskambėjo neregėtas, negirdėtas konkursas “Skaitovo balsas”. Konkurse rungėsi 9 mokiniai – po vieną atstovą iš 3 ir 4 klasių. Jie, atsitiktine tvarka, 2 dienas prieš konkursą gavo paruoštus tekstus ir mokinosi juos skaityti. Mūsų kompetentingoji komisija, nematydama vaikų, tik girdėdama jų balsą, pagal vertinimo kriterijus (balso tembras, intonacija, tempas, artikuliacija, dikcija, sklandus teksto skaitymas) pirmajame ture išrinko 4 geriausius skaitovus. Tuomet šie gavo naujus tekstus ir antrajam turui pasiruošti turėjo tik 10 minučių. Galiausiai, po karštų komisijos diskusijų, paaiškėjo, kad geriausiais, gražiausiais skaitovų balsais tapo 3a klasės mokinė Arija Urbonavičiūtė (mok. Laima Šikšniutė) ir 3d klasės mokinė Viltė Liutkutė (mok. Monika Gurauskienė). Sveikiname mergaites – jūs tikros šaunuolės!
Dėkojame pradinių klasių mokytojoms Janinai Kniukštienei ir Laimutei Žilinskienei už išradingumą ir suorganizuotą tokį šaunų ir įdomų renginį, kuris, tikime, taps tradiciniu!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content