MOKYKLOS NAUJIENOS
Ypatinga šventė – aštuntokų išleistuvės!

Ypatinga šventė – aštuntokų išleistuvės!

Šiandien progimnazijoje vyko ypatinga šventė – aštuntokų išleistuvės! 
Šventė prasidėjo jautriu momentu – skambančiu paskutiniu skambučiu mūsų aštuntokams. Skambant varpeliui, mokiniai, mokytojai ir tėvai susirinko į progimnazijos aktų salę, kur jų laukė iškilminga ceremonija. Čia skambėjo įkvepiantys mokyklos direktorės, pirmųjų mokytojų, esamų mokytojų ir tėvelių žodžiai, kurie priminė apie draugystę, pasiekimus ir naujus iššūkius, laukiančius ateityje.
Ši diena buvo kupina džiaugsmo, jaudulio ir šiltų emocijų. Neapsieita be jautrių akimirkų, atsisveikinant su savo mokytojais ir draugais. Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šios nuostabios šventės organizavimo ir įgyvendinimo.
Linkime mūsų aštuntokams sėkmės tolimesniame kelyje, siekiant savo svajonių ir tikslų! Gero skrydžio, mylimi mūsų vaikai!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content