MOKYKLOS NAUJIENOS
Vyko į Kretingos priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą

Vyko į Kretingos priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą

Minint Šv. Florijono dieną, 7c klasės mokiniai su klasės vadove Agne Viskontiene vyko į Kretingos priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą, kur turėjo progą susipažinti su ugniagesio profesija. Ugniagesiai gelbėtojai pasitiko labai šiltai ir aprodė savo darbo vietą, taip pat imitavo iškvietimą, parodė, kokiu greičiu išvyksta išgirdę garso sireną, pranešančią apie gaisro pavojų. Didžiausia įspūdį paliko automobilio karpymas, siekiant išvaduoti nukentėjusiuosius. Turėjome drąsuolį, nepabūgusį ir šioje situacijoje suvaidinusį nelaimėlį, kurį reikėjo traukti iš automobilio. Daug įspūdžių ir nuostabos! Mokiniai taip pat dalyvavo estafetėse, vilkėdami ugniagesio aprangą ir nešini vandens žarnas, kurios tikrai nėra lengvos. Labai ačiū ugniagesiams gelbėtojams už šaunią edukaciją ir puikias emocijas.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content