Festivalyje-konkurse „Aš kitoks“ laimėjo II vietą!

Šviesos, podiumas, muzika, plojimai… Dažnos merginos svajonė. Ją pavyko išpildyti progimnazijos „Dizaino studijos“ narėms, kurios penktadienį podiumu žengė Radviliškyje vykusiame Lietuvos avangardinio meno festivalyje-konkurse „Aš kitoks“.
Pademonstravusios savo naujausią kolekciją „Anti uniform“, merginos laimėjo II vietą!
Saviraiška, naujos pažintys, dėmesys, laisvė būti tuo, kuo nori – tai, kas skatina kurti, nesustoti, veikti. Dėkojame progimnazijos „Dizaino studijos” vadovei ir įkvėpėjai Onutei Viskontienei už idėjų generavimą ir išpildymą.
Progimnazija puoselėja tvarumo idėjas, tad kolekcija „Anti uniform“ ne išimtis, tik pažiūrėkite, ką iš senų, nusidėvėjusių, nebenešiojamų uniformų merginoms pavyko sukurti!