Dalyvavo respublikinio vokiečių kalbos ir futbolo konkurso „1:0 vokiečių naudai“ finale

Mūsų progimnazijos komandos „Fuβballtanz“ ir „3F-Mannschaft“ dalyvavo respublikinio vokiečių kalbos ir futbolo konkurso „1:0 vokiečių naudai“ finale, kuris vyko Kaune Nacionalinės futbolo akademijos manieže. Konkursą organizavo Goethe’s institutas, kartu su Lietuvos futbolo federacijos Lietuvos masinio futbolo asociacija.
„Fuβballtanz“ komandos nariai Rugilė Joniuškytė, Ramunė Raudoniūtė, Liepa Laukytė, Augustė Vilčinskaitė, Adomas Žutautas ir Mindaugas Miliauskas ir „3F-Mannschaft“ komandos nariai Saulė Toleikytė, Karolina Žvinklytė, Dominykas Jurgaitis, Dominykas Zubė, Jokūbas Jonkus ir Gvidas Baltmiškis rodė komandų prisistatymą, demonstravo vokiečių kalbos ir futbolo žinias bei susirungė su kitomis komandomis futbolo aikštelėje.
Labai ačiū abiejų komandų nariams už kūrybiškumą, vokiečių kalbos ir futbolo žinias bei už kovą iki paskutinio teisėjo švilpuko futbolo aikštelėje, draugiškumą ir vienas kito palaikymą, puikią nuotaiką kelionės metu. Jūs esate šaunuoliai!
Ačiū už bendradarbiavimą šokio mokytojui Pauliui Vaitkevičiui ir informacinių technologijų mokytojui Mindaugui Razmai.
Dėkojame vokiečių kalbos mokytojai Astai Jaramavičiūtei, subūrusiai vaikus konkursui.