MOKYKLOS NAUJIENOS
Dalyvavo netradicinėje anglų kalbos pamokoje

Dalyvavo netradicinėje anglų kalbos pamokoje

4a klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje anglų kalbos pamokoje, kuri buvo integruota su daile ir informacinėmis technologijomis. Iš pradžių ketvirtokai mokėsi anglų kalbos žodžių – kokių produktų reikia norint pagaminti picą. Po to patys kūrė picas spalvindami arba klijuodami paveikslėlius. Vėliau mokyklos skaitykloje pristatė savo kūrybiškus darbelius. O jų buvo įvairiausių: pasirodo, kad picos gali būti ir su saldainiais, ir su apelsinais. Kaip kam skaniau… Įtvirtindami žinias mokiniai atliko užduotis Kahoot ir Blooket internetinių žaidimų platformose. Na, o pabaigoje, aptardami pamokos rezultatus, vaišinosi picos formos guminukais.
Ačiū anglų kalbos mokytojai Jūratei Lukauskienei už šaunią pamoką.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content