MOKYKLOS NAUJIENOS
6c klasės mokiniai lankėsi Kretingos dvaro amatų centre

6c klasės mokiniai lankėsi Kretingos dvaro amatų centre

Progimnazijos 6c klasės mokiniai turėjo pamoką kitoje aplinkoje. Kretingos dvaro gamtos skyriaus vedėja Jurgita Tertelienė pakvietė mokinius į amatų centrą, kur vedė jiems pamoką apie Lietuvos varninius paukščius. Mokiniai sužinojo, kad varninių paukščių Lietuvoje yra net kelios rūšys ir pagal skleidžiamus paukščių garsus turėjo jas atspėti. Taip pat sužinojo įdomių faktų apie šiuos sparnuočius: pasirodo, suaugęs kranklys gali sverti ir 2kg, o pajutęs pavojų – net užpulti. Kalbant apie šarkas, įdomus faktas, kad jos iš tikrųjų mėgsta blizgančius daiktus ir dažnai juos pavagia.
AČIŪ Jurgitai už labai įdomią pamoką!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content