Dalyvavo Žaliojo taško nuotolinėje „Žaliojo raštingumo“ paskaitoje ,,Rūšiuokime teisingai”

Šiandien progimnazijos 1c, 1d ir 2c klasės mokiniai bei jų mokytojos dalyvavo Žaliojo taško nuotolinėje „Žaliojo raštingumo“ paskaitoje ,,Rūšiuokime teisingai”. Vaikai sužinojo, kad rūšiuodami šiukšles paverčiame žaliava: perdirbtos atliekos tampa medžiagomis naujoms pakuotėms. Taip taupome senkančius neatsinaujinančius išteklius bei kovojame prieš klimato kaitą. Vaikai mokėsi, kaip reikia rūšiuoti šiukšles, tvarumo ir gamtos saugojimo. Dėkojame mokytojoms Janinai Kniukštienei, Laimutei Žilinskienei ir Redai Petrulienei.