MOKYKLOS NAUJIENOS
„Futboliuko“ varžybos

„Futboliuko“ varžybos

Įgyvendinant projektą „Aktyvi mokykla“, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija organizavo draugiškas „Futboliuko“ varžybas. Jose dalyvavo Kretingos lopšelių-darželių „Pasaka“, „Ąžuoliukas“ ugdytiniai ir mūsų progimnazijos pirmų klasių mokiniai. Varžybų tikslas – skatinti mokinių fizinį aktyvumą bei pozityvų požiūrį į sportą. Renginio metu salėje netilo vaikų juokas ir palaikymo šūksniai! Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, nes svarbiausia dalyvauti!

Nuoširdžiai dėkojame fizinio lavinimo mokytojams Arvydui Bušeckui ir Arūnui Dievinui, bei direktoriaus pavaduotojai Jūratei Račinskienei už šauniai suorganizuotas varžybas.

Projektas finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

 

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content