MOKYKLOS NAUJIENOS
Mano plunksnelė

Mano plunksnelė

Balandžio mėnesį vykusiame Rajoniniame 1-4 klasių mokinių dailyraščio konkurse ,,Mano plunksnelė 2022“ dalyvavo 13 mūsų mokyklos pradinukų. Net 6 iš jų laimėjo prizines vietas. Tarp pirmokų I vietą iškovojo Aistė Venckutė (mokytoja Violeta Petrauskienė). Antrokė Dominyka Mazūraitė (mokytoja Janina Šipavičienė) taip pat I vietos laimėtoja. II vieta atiteko mūsų antrokei Viltei Liutkutei (mokytoja Monika Gurauskienė). III vietos laimėtojai net trys: trečiokė Goda Venckutė (mokytoja Rasa Zulumskytė Trumpenskienė) bei ketvirtokai Viljamas Vainoras (mokytoja Nijolė Meškauskienė) ir Justinas Rancius (mokytoja Reda Petrulienė). Sveikiname nugalėtojus ir juos parengusias mokytojas!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content