MOKYKLOS NAUJIENOS
Tarptautinis projektas Nordplus

Tarptautinis projektas Nordplus

Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos komanda (direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aurelija Jedenkienė, pradinio ugdymo mokytojos Reda Petrulienė ir Jurgita Kripienė) 2021 m. balandžio 28–29 dienomis dalyvavo tarptautinio Nordplus projekto Assessing CT in Nordic Maker Education NPAD-2020/10096 pagrindinės grupės susitikime, kurį organizavo Vilniaus universiteto Ugdymo mokslų institutas. 

Susitikimo dalyviai lankėsi VGTU inžinerijos licėjuje. Licėjaus komanda pristatė inžinerinio ir STEAM ugdymo patirtį bei mokymosi aplinkas. Susitikimo grupės nariai dalyvavo paskaitoje, kurioje pranešimus skaitė: Vilniaus Universiteto Filosofijos fakulteto prof. Valentina Dagienė „Informatinis mąstymas“, buvusi informatikos ir fizikos mokytoja Alvida Lozdienė „Informatinio mąstymo užduotys ViLLE aplinkoje“,  Suomijos Oulu universiteto prof. Kati Mäkitalo „Pradinio ugdymo mokytojų rengimas Suomijoje“. Praktinės sesijos metu, dirbdami komandose, mokytojai ir universitetų mokslininkai rengė ir pristatė kompiuterinio mąstymo ir STEAM projektų vertinimo įrankius.  

Džiaugiamės turėdami galimybę bendradarbiauti su Lietuvos, Estijos ir Suomijos mokytojais ir universitetų mokslininkais, dalintis patirtimi, įgyti naujų žinių ir tobulinti kompetencijas tose srityse, kurios mums labai svarbios ir įdomios – informatinio mąstymo ir STEAM ugdymo.  

 

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content