MOKYKLOS NAUJIENOS
Sveikatiados iššūkis „Ar mokame kvėpuoti?“

Sveikatiados iššūkis „Ar mokame kvėpuoti?“

Mūsų mokyklos 4c klasės mokiniai su mokytoja Nijole Meškauskiene dalyvavo respublikinio „Sveikatiados“ projekto iššūkyje „Ar mokame kvėpuoti?“. Kretingos muziejaus gamtos skyriaus vedėja Jurgita Tertelienė pakvietė apsilankyti Žiemos sodo oranžerijoje ir susipažinti su augalais, kurie ne tik mus džiugina savo žaluma ar žiedais, bet dar ir valo orą patalpose. Vėliau pasaulio pažinimo ir fizinio ugdymo pamokose vaikai išsiaiškino, kas sudaro žmogaus kvėpavimo sistemą, atliko eksperimentą ,,Matuojame plaučių tūrį”, išbandė kvėpavimo pratimus, kurie padeda nurimti, susikaupti, valdyti savo emocijas, bet juos reikia atlikti ne bet kaip, o sąmoningai ir tikslingai. Užsiėmimo pabaigoje mokiniai suprato, kad be skaičiavimo ir rašymo pamokų, mums taip pat yra reikalingos ir kvėpavimo pamokėlės, nes, pasirodo, taisyklingai kvėpuoti irgi reikia mokėti…

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content