MOKYKLOS NAUJIENOS
Šiaurės šalių literatūros savaitė

Šiaurės šalių literatūros savaitė

Šiandien prasidėjo Šiaurės šalių literatūros savaitė. Visą savaitę tūkstančiuose bibliotekų, mokyklų bei kultūros įstaigų Šiaurės šalyse ir jų kaimyninėse šalyse yra organizuojami knygų skaitymai, parodos, pokalbiai, kiti kultūriniai renginiai. Tamsiausiu metų laiku uždegame žvakes ir garsiai skaitome. Tai yra pagrindinė Šiaurės šalių literatūros savaitės idėja. Pirmadienis yra didžioji skaitymų diena. Mūsų mokyklos 6a, 3a ir 4c klasių mokiniai jungėsi į projektą ir jaukiai susėdę žvakių šviesoje skaitė ištraukas iš Karinos Erlandson (Karin Erlandsson) knygos „Perlų ieškotoja“, vėliau kartu su bibliotekos vedėja Indre Giedriene bei bibliotekininke Agne Druskiniene diskutavo apie svajones ir ilgesį, nes būtent tokia ir yra šių metų Šiaurės šalių literatūros savaitės tema – „Svajonės ir ilgesys“.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content