MOKYKLOS NAUJIENOS
Literatūrinis protmūšis vaikams I-asis turas

Literatūrinis protmūšis vaikams I-asis turas

Spalio 29 d. vyko Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos organizuotų „Literatūrinių protmūšių vaikams 2021“ I-asis turas, kurį vedė vaikų literatūros ambasadorė Inga Mitunevičiūtė. Renginyje dalyvavo daugiau kaip 500 mokinių iš įvairiausių Lietuvos miestų ir miestelių. Mūsų mokyklai atstovaujanti komanda, kurią sudarė GMA (gabių mokinių akademijos, lietuvių kalbos fakulteto) ir 4 klasių mokiniai, gavo literatūrinio veikėjo Stiuarto pavadinimą ir atsakė į 34 vedėjos pateiktus klausimus. Komandai „Stiuartas“ sekėsi puikiai – esame pakviesti dalyvauti finale, kuris įvyks š. m. lapkričio 12 d. Linkime mokiniams sėkmės!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content