Įspūdinga 6a klasės mokinių pažintinė kelionė į Joniškio krepšinio muziejų ir Kryžių kalną

2009–siais metais Joniškyje duris atvėrė vienintelis Lietuvoje krepšinio muziejus, kur sukaupta daugybė eksponatų: galybė Lietuvos krepšinio legendų fotografijų, piešinių, pasakojančių apie Lietuvos krepšinio istoriją, ir krepšinio žaidimo atsiradimo pradžią pasaulyje. Muziejuje yra daug asmeninių legendinių Lietuvos krepšininkų daiktų ir iškovotų apdovanojimų: olimpinių, pasaulio, Europos čempionų iškovotų medalių, sportinių marškinėlių, Arvydo Sabonio sportinis batelis, kuriuo avėdamas jis paskutinį kartą žaidė Lietuvos rinktinėje.

Dėkojame muziejaus įkūrėjui Leonui Karaliūnui už įspūdingą edukaciją.