MOKYKLOS NAUJIENOS
Įspūdinga 6a klasės mokinių pažintinė kelionė į Joniškio krepšinio muziejų ir Kryžių kalną

Įspūdinga 6a klasės mokinių pažintinė kelionė į Joniškio krepšinio muziejų ir Kryžių kalną

2009–siais metais Joniškyje duris atvėrė vienintelis Lietuvoje krepšinio muziejus, kur sukaupta daugybė eksponatų: galybė Lietuvos krepšinio legendų fotografijų, piešinių, pasakojančių apie Lietuvos krepšinio istoriją, ir krepšinio žaidimo atsiradimo pradžią pasaulyje. Muziejuje yra daug asmeninių legendinių Lietuvos krepšininkų daiktų ir iškovotų apdovanojimų: olimpinių, pasaulio, Europos čempionų iškovotų medalių, sportinių marškinėlių, Arvydo Sabonio sportinis batelis, kuriuo avėdamas jis paskutinį kartą žaidė Lietuvos rinktinėje.

Dėkojame muziejaus įkūrėjui Leonui Karaliūnui už įspūdingą edukaciją.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content