MOKYKLOS NAUJIENOS
Gabių mokinių šventė

Gabių mokinių šventė

Šiandieną buvo graži diena mūsų progimnazijoje – kupina šiltų žodžių, apsikabinimų ir sveikinimų. Didžiuojamės, kad šiandieną į šventę buvo pakviesti net 136 gabūs, talentingi, 2023-2024 mokslo metais savo pasiekimais džiuginę ir mokyklos vardą garsinę mokiniai – visi jie apdovanoti progimnazijos padėkos raštais. Be visų šių mokinių laimėjimų buvo įsteigtos ir 6 nominacijos tiems, kas švietė šiais metais ryškiausiai: Progimnazijos garbė – Tijus Valanta, Metų klasė – 8 a klasė, Metų perspektyva – 6c klasė, Metų iniciatyva – Austėja Mažrimaitė ir Smiltė Bistrovaitė, Metų proveržis – Iveta Birėtaitė ir Metų sportininkas – Viltė Pilibaitytė. Ačiū visiems šauniesiems mokiniams, jų tėveliams ir, žinoma, mokytojams. Taip pat dėkojame mūsų rėmėjams UAB Bruneros ir visų pamėgtam pramogų parkui Boom, dėka jūsų mūsų šventė tapo saldesnė ir linksmesnė.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content