MOKYKLOS NAUJIENOS
Dalyvavo šaunioje edukacijoje-protų mūšyje „M. Valančiaus kalbos leksika”

Dalyvavo šaunioje edukacijoje-protų mūšyje „M. Valančiaus kalbos leksika”

Įgyvendinant integruotą ilgalaikį projektą „Išlaisvink kūrybiškumą”, lietuvių kalbos mokytojos su M. Valančiaus viešosios bibliotekos bibliotekininke Inga Mažeikiene aptarė septintokų pamokų veiklą – M. Valančiaus kalbos leksiką (mįsles, kaitomąsias ir nekaitomąsias kalbos dalis, M. Valančiaus literatūrą). 7 klasių mokiniai dalyvavo šaunioje edukacijoje-protų mūšyje „M. Valančiaus kalbos leksika”. Burtų keliu susiskirstę į grupes, septintokai turėjo atsakyti į gudrius, netikėtus klausimus, kurie tikrai privertė pasukti galveles.
Ačiū bibliotekininkei Ingai už šauniai ir prasmingai praleistą laiką!
Projektas finansuojamas Europos sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.
„Tūkstantmečio mokyklų” programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content