MOKYKLOS NAUJIENOS
Baigiantis mokslo metams pirmokai turėjo įvairių veiklų

Baigiantis mokslo metams pirmokai turėjo įvairių veiklų

Baigiantis mokslo metams, 1e klasės mokiniai su mokytoja Jurgita Kripiene ir mokytojo padėjėja Virginija Petrauskiene pėstute apkeliavo mūsų nuostabų miestą Kretingą. Tuomet visi nutarė išbandyti kelionę traukiniu į Klaipėdą. Toliau pasinaudojo kita transporto priemone – autobusu – juo nukeliavo į mūsų nuostabųjį kurortą Palangą. Ten lankėsi Jono Šliūpo muziejuje. Edukacinėse dirbtuvėse išbandė vieną ankstyviausių fotografijos procesų – cianotipiją. Mokėsi kurti „Prūsų mėliu“ užlietas fotogramas – saulės atspaudus, kuriems nereikia fotoaparato. Gavosi nuostabūs darbai! Po to tapo praeities detektyvais – programėlės pagalba susipažino su sodybos (muziejaus) kiemu ir joje gyvenusiais žmonėmis. Puiki istorijos pamoka!
Mokiniai padarė išvadą – įspūdžių pilni pasitinkame vasarą, kurios metu dar daugiau keliausime ir sužinosime!!!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content