MOKYKLOS NAUJIENOS
Progimnazijoje organizuotas rajoninis renginys „Ketvirtokų ketvirtokas“

Progimnazijoje organizuotas rajoninis renginys „Ketvirtokų ketvirtokas“

Jau tapo tradicija, jog pavasarį Kretingos Marijono Daujoto progimnazijoje yra organizuojamas rajoninis renginys „Ketvirtokų ketvirtokas“, skirtas itin gabiems, smalsiems, įvairiomis mokslo, meno, sporto, kultūros bei kitomis sritimis besidomintiems šauniausiems rajono mokyklų ketvirtokams.
Gegužės 10-ąją savo proto galias išbandė 10 ketvirtų klasių mokinių. Dalyvius į renginį atlydėjo ne tik jų mokytojai, tačiau ir ištikimiausi palaikantys draugai. Po įnirtingos protų kovos finaliniame etape susitiko Kurmaičių pradinės mokyklos ketvirtokas Tautvydas Undžys (mokytoja Jura Venskutonienė) ir mūsų progimnazijos mokinė Arija Urbonavičiūtė (mokytoja Laima Šikšniutė). Vis tik sėkmė labiau lydėjo Tautvydą Undžį, kuris garbingos teisėjų komisijos ir buvo paskelbtas šauniausiu 2023-2024 mokslo metų rajono ketvirtokų ketvirtoku! Sveikinimai!!! Tautvydui progimnazijos direktorė įteikė nugalėtojo diplomą bei puikią enciklopediją.
Ačiū visiems už dalyvavimą bei šaunų pasirodymą konkurse.
Dėkojame šauniai organizatorių komandai: Aurelijai Merkienei, Violetai Petrauskienei, Redai Petrulienei, R. Zulumskytei-Trumpenskienei ir Pauliui Mikaločiui. Taip pat ačiū informacinių technologijų mokytojui Mindaugui Razmai, prižiūrėjusiam, kad technologijos „nepavestų”. Dėkingi esame muzikos mokytojams Mildai Trušauskaitei ir Vilmantui Volskiui, nuspalvinusiems renginį muzikos spalvomis.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content