Dalyvavo Respublikinėje matematikos  viktorinoje „SKAIČIŲ MŪŠIS“

Dalyvavo Respublikinėje matematikos viktorinoje „SKAIČIŲ MŪŠIS“

Balandžio 25 d. mūsų mokyklos penktokų komanda – 5b klasės mokiniai Airidas Meškauskas, Gabrielius Mikaločius, Vakaris Mikaločius bei 5d klasės mokinys Rokas Misius, lydimi jų matematikos mokytojos Kristinos Kavaliauskienės, dalyvavo jaunųjų matematikų Respublikinėje matematikos viktorinoje „SKAIČIŲ MŪŠIS“ Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijoje. Komanda sprendė matematinį „Kryžiažodį“, dėliojo „Ratažodį“, bandė iššifruoti po kodu paslėptus žodžius, sprendė „Rebusus“ bei atliko po QR kodais paslėptas užduotis. Komandos kapitonas Airidas dalyvavo „Kapitonų iššūkyje“, kur per itin trumpą laiką parodė savo puikias matematines žinias.
Tai kas vaikams patinka ir naudinga – įdomios užduotys, naujos patirtys ir puikiai praleistas laikas!