Dalyvavo respublikiniame diktanto rašymo konkurse anglų kalba „Listen to write 2024“

Mūsų progimnazijos 3 klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame diktanto rašymo konkurse anglų kalba „Listen to write 2024“. Diplomais apdovanoti mokiniai, kurie parašė diktantą be klaidų: Rapolas Pranaitis, 3c kl. (sudėtingas lygis); Augustas Kuprys, 3b kl. (sudėtingas lygis); Erika Baužytė, 3a kl. (sudėtingas lygis); Matas Lankauskas, 3c kl. (pagrindinis lygis); Emilijus Butkus, 3b kl. (pagrindinis lygis); Emilis Rušinskis, 3c kl. (lengvas lygis); Matas Leksius, 3e kl. (pagrindinis lygis).
Mokinius konkursui ruošė anglų kalbos mokytojos Raimonda Baltmiškytė ir Raimonda Marijošienė. Sveikinimai jauniesiems anglistams ir jų mokytojoms!