Kviečiame registruoti savo klasę į interaktyvią pamoką „Atrask save energetikoje“

Registruokite savo klasę į š. m. balandžio 17 d. (trečiadienį) energetikų dienos proga vyksiančią interaktyvią pamoką „Atrask save energetikoje“.

Pamokos metu kartu su žinių viktorinos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ vedėju Robertu Petrausku ir #EnergySmartSTART edukacinių programų vadove Vaiva Rutkauskaite pažvelgsime į energetikos sektorių naujai ir papasakosime netikėtų dalykų. Kiekvienas galės patirti, kokia yra šiuolaikinė energetika, o energetikos sektoriaus profesijas pristatys įvairūs profesionalai, bus galima sužinoti, kur studijuoti ir pasivaikščioti virtualiose ekskursijose po energetikos objektus.

Pamokų tvarkaraštis:

9:00 val. 5–8 klasių moksleiviams

11:00 val. 9–12 klasių moksleiviams

Padėkite moksleiviams atrasti save energetikoje! Paskatinkite juos dalyvauti interaktyviose pamokose.

Daugiau informacijos ir registracijos formą, rasite čia.