Progimnazijoje vyko 1–4 klasių mokyklinis meninio skaitymo konkursas

Kovo 22 dieną mūsų mokykloje vyko gražus renginys – 1–4 klasių mokyklinis meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo net 17 pradinio ugdymo mokinių.
Renginio pradžioje vedantieji, 1a klasės mokiniai A. Viskontaitė ir V. Rudelis, visus šventės dalyvius, mokytojus ir svečius pasveikino prasmingais A. Zulumskytės žodžiais apie gimtąją kalbą. Po to muzikos mokytojo V. Volskio paruošti dainorėliai padainavo dainą „Mano Lietuva“. Na o direktoriaus pavaduotojos A. Jedenkienės sveikinimo žodžiuose nuskambėjo ne tik padrąsinimas, bet ir nuoširdi padėka renginio dalyviams už pastangas mokantis tekstus, mokytojams – už darbą su savo ugdytiniais, tėveliams – už visapusišką pagalbą ruošiantis konkursui. Konkurso dalyvius vertino garbinga komisija: lietuvių kalbos mokytoja I. Stanislauskienė, skaityklos vedėja A. Druskinienė bei direktoriaus pavaduotoja, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė J. Račinskienė.
Renginio metu išgirdome skirtingų lietuvių poetų bei rašytojų sukurtų nuotaikingų eiliuotų bei prozos kūrinėlių, o taip pat – liaudies pasakų. Vertinimo komisija tikrai ilgokai diskutavo, kol išrinko 8 pačius šauniausius 1–4 klasių skaitovus, nes visi dalyviai buvo šaunūs ir tikrai puikiai pasirodė. Tad šias metais balandžio 2 dieną vyksiančiame 1–4 klasių rajoniniame meninio skaitymo konkurse mūsų mokyklai atstovaus: 1c klasės mokinys G. Valanta (mokytoja J. Kniukštienė), 1d klasės mokinė G. Petkutė (mokytoja L. Žilinskienė), 2a klasės mokinys A. Vilkis (mokytoja R. Grikšienė), 2e klasės mokinė E. Kriukaitė (mokytoja V. Songailienė), 3b klasės mokinė P. Rimaitė (mokytoja V. Petrauskienė), 3d klasės mokinė V. Dervinytė (mokytoja A. Raciuvienė), 4a klasės mokinys T. Petravičius (mokytoja L. Šikšniutė) ir 4d klasės mokinys J. Mikalauskas (mokytoja M. Gurauskienė).
Dėkojame visiems konkurso dalyviams, sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės!