1c klasės mokiniams buvo pristatyta knygutė „Margarita ( ne) tobulų piešinių šalyje“

1c klasės mokiniai, kartu su savo mokytoja Janina Kniukštine, lankėsi Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje. Čia jiems buvo pristatyta knygutė „Margarita ( ne) tobulų piešinių šalyje“. Šilta ir pamokanti paveikslėlių knygelė apie nesėkmės baimę, netobulai gražų mūsų pasaulį ir kūrybos teikiamą džiaugsmą. Vaikai sužinojo, kad Margarita mėgsta piešti ir trokšta, kad jos nupiešti gyvūnėliai būtų kaip tikri. Deja, zebro kojos per ilgos, žuvis – kampuota, o dramblio ausys velkasi žeme. Kad ir kaip stengiasi mergaitė, tobulai nupiešti nepavyksta. Dėl to mažylei labai skaudu… Tik ar būtinai piešiniai turi būti tikroviški? Ar tik tai, kas tobula, yra gražu ir prasminga? Mokiniai ir patys pabandė nupiešti tą patį , ką ir Margarita. Vieniems pavyko geriau, kitiems prasčiau. Suglamžę savo piešinius bandė vėl ir vėl… Pagaliau suprato, kad kiekviename piešinėlyje galima surasti daug įdomių ir reikšmingų dalykų. Svarbu tikėti savimi ir mokėti džiaugtis.