MOKYKLOS NAUJIENOS
Dalyvavo literatūrinėje viktorinoje „Neskaičiuokit varnų, o skaitykit“

Dalyvavo literatūrinėje viktorinoje „Neskaičiuokit varnų, o skaitykit“

5b kl. mokiniai su savo lietuvių kalbos mokytoja Virginija Kvietkauskiene ir mokytojo padėjėja Irena Jurgutiene dalyvavo literatūrinėje viktorinoje „Neskaičiuokit varnų, o skaitykit“ Kretingos Motiejaus Valančiaus viešojoje bibliotekoje. Viktorina suteikė galimybę penktokams prisiminti perskaitytas knygas: veikėjus, knygose aprašytas vietas, vaikų rašytojus, sudomino skaityti tuos kūrinius, apie kuriuos mokiniai išgirdo pirmą kartą. Džiaugiamės ypač gerai pasirodžiusia Vakario, Gabrieliaus, Dovydo ir Austėjos komanda. Dėkojame užsiėmimą vedusiai vyresniajai bibliotekininkei Zofijai Mačiuvienei už įdomią ir smagią netradicinę pamoką, motyvaciją skaityti knygas!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content