MOKYKLOS NAUJIENOS
Kalėdomis kvepianti dailės ir technologijų pamoka

Kalėdomis kvepianti dailės ir technologijų pamoka

Penktadienį 2b klasės mokiniai, kartu su savo mokytoja Dovile Zabure, turėjo Šv. Kalėdomis kvepiančias dailės ir technologijų pamokas. Mūsų klasėje apsilankė Adrijanos mama Vaineta, kuri trumpai papasakojo apie savo profesiją – floristiką. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su floristų dažniausiai naudojamomis priemonėmis, jas atpažinti, paliesti, pauostyti… Šiandien jau žinome, kaip atrodo „metalinis siūlas“, kaip atrodo sniegas, kuris ilgai išsilaiko ant gaminio ir, žinoma, KAIP KVEPIA KALĖDOS! Buvo nepaprastos pamokos – tikros elfų dirbtuvės – kuriose netrūko net magiškų blizgučių. Džiaugiamės ir esame dėkingi Adrijanos mamytei už ypač geras emocijas. Kūrinius 2b klasės mažieji elfai saugiai pargabeno namo pradžiuginti savo artimųjų.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content