Penktokų krikštynos

Į penktokų klases pasibeldę šeštų klasių mokiniai pareiškė, kad turi teisę juos pakrikštyti! Išsirikiavę penktokėliai susikibo į virves ir leisdamiesi laiptais žemyn, ėjo aktų salės link. Pirmoji kliūtis jų laukė koridoriuje – šeštokai stovėjo su lankais – kiekvienas turėjo pro jį perlįsti. Kita užduotis – pėdų takas. Ant grindų priklijuotomis pėdutėmis penktokai tipeno artėdami prie aktų salės. Paskutinė užduotis – lankstumo patikrinimui – reikėjo perlįsti per žemai ištiestą lazdą. O aktų salės tarpduryje penktokai turėjo uždėti ir savo pirštų antspaudus. Salėje mokinukai prisistatė skanduotėmis ir garsiai prisiekė, kad: deramai atstovaus progimnaziją, skaičiuos dienas iki vasaros, nešokinės pro langus, gerbs mokyklos direktorę, mokytojus ir savo auklėtojus, visada išties klasės draugui ranką, bus klasės auklėtojos (-ojo) dešiniąja ranka. Šeštokai pasveikino penktokus, sėkmingai įveikusius visus išbandymus, ir įteikė priesaikas! Dėkojame renginio organizatorėms Jurginai Reukienei ir Indrei Kovalskei už linksmas akimirkas.