MOKYKLOS NAUJIENOS
Penktokai Klaipėdoje skaičiavo žvaigždes

Penktokai Klaipėdoje skaičiavo žvaigždes

5a ir 5b klasės mokiniai, drauge su savo klasės vadovėmis Esmiralda Butrimaite ir Kristina Kavaliauskiene bei mokytojo padėjėja Vida Pranaitiene, turėjo puikią išvyką į Klaipėdą.

Pirmiausiai mokiniai lankėsi Laikrodžių muziejuje, kur dalyvavo net dviejuose edukaciniuose užsiėmimuose: „Zodiako žvaigždynai“, čia atliko įtraukiančias komandines užduotis ieškodami žvaigždynų, analizavo mitus, planšetiniuose kompiuteriuose sujungė žvaigždes ir pamatė, kaip žvaigždynai atrodo nakties danguje. Ir net pasigamino tamsoje švytintį savo zodiako žvaigždyną. Antrajame užsiėmime „Senovės civilizacijų laiko samprata ir skaičiavimas“ mokiniai sužinojo, kaip laiką suprato ir skaičiavo pirmykštis žmogus. Taip pat galėjo išbandyti senovinius laiko skaičiavimo prietaisus. Užsiėmimo metu mokiniai sužinojo daugybę negirdėtų dalykų bei pasigamino patį seniausią žmonijos naudotą laikrodį.

Išvyką penktokai pratęsė kino teatre, ledo arenoje ir boulinge. Tai bent dienelė!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content