MOKYKLOS NAUJIENOS
Susitikimas su filmo „Drugelio širdis“ aktoriais

Susitikimas su filmo „Drugelio širdis“ aktoriais

Ar esate matę lietuvišką filmą „Drugelio širdis“? Jei dar ne, labai rekomenduojame pažiūrėti, nes tai istorija apie tikrą draugystę, drąsą, kitokius žmones, patyčias… Mūsų progimnazijos visi 1-8 klasių mokiniai peržiurėjo šį filmą ir tuomet turėjo labai įdomią ir smagią patirtį – gyvus susitikimus su aktoriais Eliju Malinausku, kuris atliko pagrindinį vaidmenį, ir Egle Jackaite, vaidinusia jo mamą. Visą savaitę vaikai ėjo į susitikimus su šiais aktoriais ir diskutavo labai įvairiomis temomis – nuo filmavimo aikštelės ir jos užkulisių bei ko reikia norint tapti aktoriumi, iki labai opios ir skaudžios patyčių temos.

Ačiū aktoriams Eglei ir Elijui už nuoširdžius susitikimus, patarimus ir kantrybę, atsakant į pačius įvairiausius vaikų klausimus, taip pat dėkojame ir mūsų mokinukams, kurie su dideliu smalsumu ėjo į šias paskaitas ir buvo paruošę netikėčiausių klausimų. Tikimės, kad ši patirtis nepaliko abejingo nei vieno.

Veiklos finansuojamos igyvendinant „Tūkstantmečio mokyklų“ programą.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content