MOKYKLOS NAUJIENOS
Gabių ir talentingų mokinių pagerbimo šventė

Gabių ir talentingų mokinių pagerbimo šventė

Gabiausiems ir talentingiausiems mokiniams bei jų mokytojams Rugsėjo 1-oji tapo dviguba švente – Motiejaus Valančiaus viešojoje bibliotekoje vyko būtent jiems skirta pagerbimo šventė. Apdovanotas buvo 8a kl. mokinys Tijus Valanta ir jo geografijos mokytoja Agnė Viskontienė už III vietos laimėjimą Lietuvos mokinių geografijos olimpiadoje. Taip pat pasveikinta buvo 3a kl. mokinė Ugnė Rimgailaitė ir fizinio lavinimo mokytojas Arvydas Bušeckas už III vietos laimėjimą Lietuvos jaunių sunkiosios atletikos čempionate. Didžiausi sveikinimai ir linkėjimai skrieja jiems!

Taip pat norime pasveikinti ir mūsų progimnazijos mokinius, atstovavusius meno mokyklai, apdovanotus pagerbimo šventėje – Justą Miliauską, Mindaugą Miliauską, Igną Lukauską. Taip pat sporto mokyklos atstovus – Mantę Jablonskytę, Eliją Litvinaitę, Renatą Tichomirovą, Oskarą Mažionį, Gvidą Jucį. Ir sportinių šokių klubo atstoves Evitą Bončkutę, Gabiją Danylaitę, Godą Klipštaitę.

Būkite pasveikinti, mieli mokiniai, brangūs mokytojai…

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content