Ketvirtokų išvyka į Šiaulius

Gegužės 9 d. 4c ir 4d klasių mokiniai lankėsi Šiauliuose Saulės mieste. Jie aplankė „Rūtos“ šokolado muziejų, kuriame išgirdo viską apie šokolado istoriją. Sužinojo, kaip jį gamino majai ir actekai, bei kaip keitėsi šokolado vartojimo tradicijos bėgant amžiams. Šokolado dirbtuvėse paragavo visų rūšių šokolado, patys gamino saldainius ir namo grįžo su savo gamintais desertais.

Vėliau mokiniai aplankė Šiaulių simboliu tapusią Geležinę lapę. Taip pat aplankė garsųjį Kryžių kalną. Vaikai pamatė, kad ant šio kalno yra tūkstančiai kryžių, atvežtų ne tik iš įvairių Lietuvos vietų, bet ir iš užsienio. Mokiniai suprato, kad kiekvienas kryžius turi savo istoriją ir savo intenciją. Kai kurie vaikai čia paliko ir savo kryželį.

Visi namo grįžo nešini skanėstais ir turtingesni žiniomis apie gražų ir svetingą Šiaulių kraštą.