Pirmasis susitikimas su #EmpowerinGirls projekto atstove

Kaip žinote, mūsų progimnazija yra prisijungusi prie Lietuvos Junior Achievement. Primename, kad tai pirmoji Lietuvoje nevyriausybinė organizacija, įgyvendinanti progresinio ekonominio švietimo, verslumo ugdymo, finansinio raštingumo ir ugdymo karjerai programas mokyklose. Šį kartą jungiamės prie jų organizuojamo projekto #EmpowerinGirls , kuris yra skirtas 7-12 klasių mokiniams. Projekto metu technologijų profesionalės bei verslo lyderės atvyksta į mokyklas, dalinasi savo karjeros istorijomis bei drąsina mokinius rinktis studijų kryptį technologijų srityse. Svarbiausias aspektas – skatinimas nepabūgti laužyti stereotipus ir drąsinti jaunąją kartą karjerą rinktis inovacinėse srityse.

Vakar vyko pirmasis #EmpowerinGirls  susitikimas, kuriame svečiavosi Monika Katkutė-Gelžinė – kūrybinių technologijų akademijos bit&Byte įkūrėja. Ji papasakojo apie dirbtinį intelektą, kas jis apskritai yra, kur galėtų būti mums naudingas ir kiek dažnai naudojame savo kasdienybėje, net patys dažnai to nesuprasdami. Ačiū pranešėjai už tokią šaunią, įdomią ir įtraukiančią paskaitą!