MOKYKLOS NAUJIENOS
Nuaidėjo Šeimų protmūšio finalas

Nuaidėjo Šeimų protmūšio finalas

Progimnazijos aktų salėje nugriaudėjo Šeimų protmūšio finalas, kuris buvo išties karštas! Nors praleidome daugiau nei 2 valandas, bet laikas tirpte ištirpo. Puikiosios protmūšio organizatorės Jurgita Kripienė, Monika Gurauskienė ir Reda Petrulienė buvo priruošusios suktų, linksmų, sunkesnių ir lengvesnių klausimų įvairiomis temomis. Sušvelninti įtampai pertraukėlių metu visus džiugino šokių kolektyvų ir dainininkų pasirodymai.

Vakaro pabaigoje paaiškėjo, kad I vietą iškovojo 4e klasės mokinės Joanos Piekutės šeimos komanda „PAKOPAPOPAKOPOS”, II vietą laimėjo 3b klasės mokinio Jokūbo Valužio komanda „GELTONA. ŽALIA. RAUDONA.”, o III vieta atiteko 2c klasės mokinio Elijaus Girtavičiaus komandai „Fortūna”! Sveikinimai!

Finalinėse kovose iš viso dalyvavo net 16 komandų ir labai džiugu tai, kad jos visos buvo apdovanotos. Labai norime padėkoti mūsų rėmėjams, kurių dėka protmūšis buvo azartiškas, linksmas, įtemptas, nes išties buvo dėl ko pakovoti. Tad nuoširdų ačiū tariame: UAB „Atostogų parkui”, šeimos įmonei „Bitės džiaugsmas”, restobarui „Smagratis”, kavinei „Nida”, picerijai „Centro pica ir kebabai”, raštinės prekėms MB „Lomana” ir Emai, kuri gamina aksesuarus.

Didžiausią ačiū tariame renginio organizatorėms, taip pat šokio, muzikos mokytojams, renginio koordinatorei direktoriaus pavaduotojai ugdymui Aurelijai Jedenkienei ir vakaro vedėjai Agnei Druskinienei. Tik susibūrę visi kartu galime kurti tokius gražius, didžius dalykus!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content