MOKYKLOS NAUJIENOS
Muzikos festivalis „Laisvės vaikai“

Muzikos festivalis „Laisvės vaikai“

Štai ir praėjo ilgai lauktas, mūsų progimnazijos organizuotas, Respublikinis festivalis „Laisvės vaikai“, skirtas paminėti Kovo 11-ajai. Esame laimingi, kad šiandieną kartu subūrėme net 287 vaikus iš 13 skirtingų ugdymo įstaigų! Gausiai susirinkusius svečius pasveikinti atvyko ir Kretingos rajono meras Antanas Kalnius, kuris vaikams palinkėjo saugoti ir branginti mūsų tėvų, protėvių sunkiai iškovotą laisvę. Iš visos širdies dėkojame renginio organizatoriams, vedėjams, svečiams, kolektyvams ir jų vadovams bei visiems prisilietusiems prie šio gražaus renginio. Ypatingai dėkojame festivalio rėmėjams AB „Pieno žvaigždės“, kurie visiems dalyviams skyrė prizus!

Tikime, kad šis festivalis taps tradiciniu ir sukvies dainorėlius iš įvairių Lietuvos kampelių!

Mūsų festivalio dalyviai atvyko iš:

Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijos, Klaipėdos „Smeltės” progimnazijos, Kretingos viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazijos, Darbėnų gimnazijos, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos, Kretingos Simono Daukanto progimnazijos, Kretingos rajono Kūrmaičių pradinės mokyklos, Kėdainių „Ryto” progimnazijos, Kretingos rajono Kartenos mokyklos-daugiafunkcinio centro, Klaipėdos „Gilijos” pradinės mokyklos, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokyklos, Klaipėdos Vitės progimnazijos ir, savaime suprantama, Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content