Šaškių olimpiada

Visą vasario mėnesį pradinių klasių mokiniams vyko šaškių kovos, kurios kasmet yra skirtos paminėti Vasario 16-ajai. Iš viso dalyvavo net 46 pradinių klasių mokiniai. Dėkojame Šaškių būrelio vadovei Irenai Navasaitienei už suorganizuotas varžybas! Laimėtojais tapo: I vieta: 1d klasės mokinys Strakšys, 2c kl. Mokinys Dominykas Sungaila, 3b kl. Mokinys Nojus Dervinis, 4a kl. Mokinė Meda Toleikytė. II vieta: 1a kl. Mokinys Martynas Dambrauskas, 2e kl. Mokinys Vilius Anužis, 3c kl. Mokinys Gytis Žvirblis, 4e kl. Mokinė Martyna Kelpšaitė. III vieta: 1d kl. Mokinys Nikolas Jaloveckas, 2e kl. Mokinys Domas Skersis, 3d kl. Mokinys Matas Jadkonis, 4e kl. Mokinys Itanas Buivys. Sveikiname šaškių entuziastus su laimėjimu!