MOKYKLOS NAUJIENOS
Žodžiai iš širdies – ant mano lūpų

Žodžiai iš širdies – ant mano lūpų

„Žodžiai – tai žmonių balsų muzika. Vaikai jaučia žodžius: ar minkšti? kieti? apvalūs? smailūs? Vaikai ragauja žodžius: ar saldūs? sūrūs? rūgštūs? kartūs? Vaikai uosto žodžius. Žodžiai – tai gėlių žiedadulkės“, – tokiais žodžiais renginio vedėjai Šarūnė Stončiūtė ir Erikas Slavinskas pradėjo tradicinį 5 – 8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursą „Žodžiai iš širdies – ant mano lūpų“. Konkurso dalyvius ir mokytojus pasveikino direktoriaus pavaduotoja Jūratė Račinskienė. Skaitovai deklamavo lietuvių autorių poeziją, skaitė pasirinktas prozos kūrinių ištraukas. Džiugino gebėjimu perteikti meninio teksto mintį raiškia ir įtaigia kalba.

Vertinimo komisijai susumavus rezultatus laimėtojais tapo 8c klasės mokinės Karolina Lukošiūtė, Saulė Žiobakaitė (mokytoja Aldona Ketlerienė) ir 5 c klasės mokinys Adomas Žutautas (mokytoja Irma Stanislauskienė). Šie mokiniai atstovaus mūsų mokyklai rajono meninio skaitymo konkurse, kuris vyks vasario 6 dieną. Linkime mokiniams kuo didžiausios sėkmės!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content