Istorinės asmenybės per anglų kalbos pamokas

Žvelgiant į pasaulio istoriją tikrai esme nemažai girdėję apie itin protingus žmones. Vieni iš jų sugebėjo iš naujo patvirtinti, paneigti ar atrasti naujas fizikos, chemijos, biologijos teorijas, kiti tapo geriausiais sporto, meno srityse. Pasaulio genijais per anglų kalbos pamokas porą savaičių buvo susidomėję 6b, 6c ir 6d klasių mokiniai. Jie savarankiškai rinko medžiagą, ją analizavo ir pateikė skaidrėse, pristatydami savo darbus klasės draugams . Džiugu, kad darbas jiems labai patiko, mokiniai patobulėjo ir šį tą išmoko apie žymiausias istorines asmenybes.:) Suprantama, visas procesas vyko anglų kalba. Dėkojame vyr. anglų kalbos mokytojai Rūtai Valaitytei už įdomias ir įtraukias pamokas.