5d klasės mokiniai toliau vykdo projektą „Aplink pasaulį su knyga“

5d klasės mokiniai įžengė į antrąjį savo projekto „Aplink pasaulį su knyga“ etapą. Pirmajame mokiniai pristatė savo perskaitytas knygas per šių metų rudens laikotarpį lietuvių kalbos mokytojai Aldonai Ketlerienei ir klasės vadovei Indrei Kovalskei. Na, o šį kartą, susirinkę į progimnazijos skaityklą, vykdė veiklą, parengtą skaityklos vedėjos Agnės Druskinienės. Mokiniai turėjo užpildyti perskaitytos knygos „pasą“: pavadinimą, autorių, leidyklos pavadinimą ir knygos išleidimo metus, rašė labiausiai patikusią mintį, aiškinosi sąvokos „citata“ prasmę, iliustravo savo knygos turinį. Prireikus bėgo pasikonsultuoti su bibliotekininke Indre Gedriene.

Tikimės, kad tokios veiklos ne tik pagerins skaitymo ir rašymo įgūdžius, paskatins giliau pažvelgti į knygose perteiktas mintis, bet ir padės atrasti atsakymus į sau kylančius klausimus, ne tik į tuos, kuriuos užduoda mokytojai. Juk knygose užkoduotos visas gyvenimo paslaptys.

Ačiū skaityklos vedėjai Agnei Druskinienei už šią pamoką.