Iš širdies į širdį

Artėjant didžiausioms metų šventėms taip norisi daryti gerus darbus ir jais dalintis su kitais.

Marijono Daujoto progimnazijos bendruomenė advento laikotarpiu tradiciškai vykdė projekto „Iš širdies į širdį” veiklas, savo gerumą dalijo tiems, kam jo trūksta labiausiai – lankė Kretingos socialinės globos namų gyventojus. Mokiniai dovanojo skambias dainas, smagius šokius bei fleitos garsus ir ,žinoma, dovanėles, kurias gamino 1c klasės vaikučiai su mokyta Reda Petruliene, 4a klasės mokiniai su savo mokytoja Rasa Zulumskytė-Trumpenskiene ir  5–8 klasių mokiniai, kartu su mokytojomis Marija Šaltmeriene ir Onute Viskontiene. Už muzikinę programą  dėkojame mokytojams Mildai Trušauskaitei ir Vilmantui Volskiui.

Ačiū visiems prisidėjusiems už jūsų rūpestį ir gerumą.