MOKYKLOS NAUJIENOS
5e klasės išvyka

5e klasės išvyka

Ankstų spalio 29 dienos rytą 5e klasės mokiniai, jų tėveliai ir šaunioji auklėtoja Raimonda Marijošienė sugužėjo į heloviniškai papuoštą autobusą, kuriuo leidosi į įspūdžių kupiną kelionę – Biržus. O kad laikas neprailgtų, visi linksmai minė mįsles bei žaidė žaidimą Blooket. Bevažiuojant Justinas dar trumpai papasokojo Biržų miesto istoriją, o Dominykas priminė Helovino atsiradimo faktus.
Pirmasis sustojimas buvo ilgiausias pėsčiųjų tiltas Lietuvoje ir Astravo dvaras. Kadangi iš anksto visi buvo apsirūpinę lietpalčiais, tai užklupęs lietus nei kiek neišgąsdino ir šventinės nuotaikos nepagadino. Vėliau Biržų krašto muziejuje visi domėjosi šio miesto istorija, kopė į pusmėnulio formos apžvalgos bokštą ir pramogavo šiurpą keliančiame Helovino miestelyje.
Visi keleiviai grįžo labai pavargę, bet kupini įspūdžių… Kelionei apibendrinti tinka vienos mamytės ištarti žodžiai, kad “pasaulyje nėra didesnio turto už draugystę ir nuoširdų bendravimą .” Tikime, kad laukia dar daug nepamirštamų kelionių kartu!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content