MOKYKLOS NAUJIENOS
Geriausio skaitovo protmūšis

Geriausio skaitovo protmūšis

Spalio 17 dieną dalyvavome protmūšyje, kurį organizuoja Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos kultūrinės edukacijos vaikų skyrius. Tad mūsų „Gabių mokinių akademijos“ būrelio nariai su užsidegimu priėmė šį iššūkį, kad pagaliau išsiaiškintų, kas mūsų progimnazijoje yra geriausias skaitovas tarp 3–4 klasių mokinių!  Mūsiškių dalyvavo 24, jie turėjo įveikti 36 klausimus, sudarytus pagal vaikiškos literatūros programą. Taigi, I vietos nugalėtoja tapo 3a klasės mokinė Arija Urbonavičiūtė , II vietą iškovojo Gabija Galinytė iš 4b klasės, III vietą laimėjo 4a klasės moksleivė Goda Venckutė . Visi vaikai buvo apdovanoti diplomais ir dovanėlėmis. Nuoširdžiausi sveikinimai jiems! Taip pat buvome pakviesti aplankyti Nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką. Labai dėkojame mūsų progimnazijos Gabių mokinių akademijos vadovei Irenai Navasaitienei už puikią iniciatyvą.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content