MOKYKLOS NAUJIENOS
„Jaunųjų daujotukų“ savanorystė miškų urėdijoje

„Jaunųjų daujotukų“ savanorystė miškų urėdijoje

Spalio 17 dieną Valstybinių miškų urėdijos Kretingos regioninis padalinys pakvietė mūsų progimnazijos 5–8 klasių mokinukus savanoriauti.  Tad mes, „Jaunieji daujotukai“, kartu su vadove Esmiralda Butrimaite, vykome pagelbėti  mūsų rajono miškų urėdijai. Mūsų užduotis buvo rinkti buko sėklų žaliavą, kur išrūšiuotos sėklos keliaus į moderniausią Lietuvoje Panevėžio miško sodmenų medelyną. Ten bus saugomos, o pavasarį išauginti sodmenys bus skirti miškui apsodinti.  Taip pat išrūšiuotas buko sėklų dėžutes urėdija padovanos mokykloms ir socialinių paslaugų centrams advento ar kalėdinių dekoracijų gamybai. Tai buvo smagi, kitokia ir nauja patirtis. Ačiū miškininkams už kvietimą ir galimybę mokinius pažindinti su savanoryste, kuri svarbi bendruomeniškumo, karjeros ugdymo, pilietiškumo bei socialinėms kompetencijoms gerinti.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content