Mažieji svečiai iš darželio „Ąžuoliukas“

Šiandieną mūsų progimnazijos ketvirtokų mokytojai Jurgita ir Paulius turėjo ypač mielų svečių – darželio „Ąžuoliukas“ priešmokyklinukų. Mokytojai jiems pravedė labai įdomią pamoką tema „Matoma – nematoma“. Pirmiausia išsiaiškinome, ką matome, ką pažįstame: vaikai atpažino žiogą, musę, drugelį, blusą, uodą ir bitę. Bet tai buvo lengviausia. O tada reikėjo įveikti sudėtingesnę užduotį – „rasti“ ir atpažinti šių gyvūnų dalis pro MIKROSKOPĄ! Vaikai dirbo, plušėjo, kaip tikri mokiniai. Atidžiau paieškoję rado bitės, uodo, musės burnas, drugelio sparną, uodo anteną ir net blusą. Tuomet atėjo laikas patyrinėti ir patiems save: kaip atrodo mūsų pirštai ir nagai pro mikroskopą. Būsimi pirmokai pamatė didelius savo pirštus su visais „priedais“. Pamoką baigėme dar kitokiu matymu – su 3D akiniais pažiūrėjome filmuką apie gamtos saugojimą. Taigi vaikučiai jau žino, kad mūsų mokykla rūpinasi ir myli gamtą. Ir čia dar ne viskas – pabaigai – mago pasirodymas. Tuo pačiu būsimi mokinukai aplankė ir progimnazijos biblioteką bei skaityklą, susipažino su bibliotekininkėmis – knygų saugotojomis, kurios leido „pasikuisti“ po lentynas ir apžiūrėti gražiausias knygeles, atliko linksmas užduotėles, o jau tuomet, kupini įspūdžių, grįžo į savo mylimą darželį.