Gyvūnų globos diena

Spalio 4-ąją – Gyvūnų globos dieną – mūsų progimnazijos 4e klasės mokiniai paminėjo lankydamiesi veterinarinėje klinikoje „PetVeta“. Čia mus pasitiko Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Klaipėdos departamento Kretingos skyriaus Vyriausiasis veterinarijos gydytojas-inspektorius Vilius Stančikas. Jis mums papasakojo apie šią dieną, apie savo ir veterinarijos gydytojų darbą. Mokiniai ypač domėjosi ar jie patys teisingai prižiūri savo augintinius. Veterinarijos gydytojai Jonas Petrauskas ir Indrė Tautavičienė parodė akmenukus pašalintus iš augintinių organų, katės skeletą, laboratorijos įrangą. Vis dėlto daugiausia emocijų suteikė pažintis su kalyte Hera: pamatėme kaip ji skiepijama kasmetiniu skiepu. Nuostabi edukacija prabėgo greitai. O patys dėmesingiausi klausytojai, kurie atsakė į daugiausia klausimų Kahoot viktorinoje, buvo dar ir apdovanoti. Nuoširdžiai dėkojame veterinarijos gydytojams už tokį svetingą priėmimą bei klasės vadovei Jurgitai Kripienei, suorganizavusiai šį susitikimą.