MOKYKLOS NAUJIENOS
Gabių mokinių išvyka į Telšius

Gabių mokinių išvyka į Telšius

Šiais metais progimnazijos 5–8 klasių Gabiausieji apdovanoti išvyka į Telšius. Žemaitijos sostinėje, lydimi šaunaus gido, mokiniai trumpai susipažino su miesto istorija, sužinojo daug naujų įdomių dalykų apie svarbiausius objektus ir pagauti azarto skaičiavo miesto simboliu tapusias meškutes. Po smagios ekskursijos mokiniai skubėjo pasinerti į žinių, nuotykių ir atradimų pasaulį šiuolaikinėse, moderniose laboratorijose. Telšių STEAM centro komandos organizuotose edukacijose – „SUMO robotų kovos“, stebuklingas „Kristalų mikropasaulis“ ir „Įdomusis mokslas“ – mokiniai tobulino robotų konstravimo įgūdžius, išbandė jėgas robotų kovų ringe, stebėjo įvairius eksperimentus, dalijosi žiniomis ir patys atliko praktines užduotis.

  Vaikai labai džiaugiasi išvyka ir smagiai bei turiningai praleistu laiku, o mes džiaugiamės ir didžiuojamės savo mokiniais!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content