MOKYKLOS NAUJIENOS
Išvyka į Kauną

Išvyka į Kauną

 Ankstų gegužės 25 dienos rytą mes, 4a ir 4b klasės mokiniai, išvykome į Kauną. Pirmiausia apsilankėme IX forte. Ekskursijų vadovai mums papasakojo apie artilerijos ginkluotę, aprodė slėptuves, geriamojo vandens šulinį. Sužinojome apie IX forte veikųsį kalėjimą, apsilankėme kalinių pasimatymų kambaryje, kiemeliuose, kamerose ir karceriuose, susipažinome su kalinių gyvenimo ir darbo sąlygomis. Ekskursijos pabaigoje pasivaikščiojome prie masinių žudynių lauko ir monumento nacizmo aukoms atminti. Po sočių pietų, taip vaikų pamėgtame McDonalde, skubėjome į Megoje įsikūrūsį CURIOCITY – didžiausią Baltijos šalyse, vaikų edukacinį pramogų centrą. Čia mūsų laukė skrydis erdvėlaiviu į kosmosą, greitosios pagalbos ekipažo iššūkiai, kliūčių ruožas virš degančios ugnikalnio lavos, čiuožimas vaivorykšte, liepsnojančio namo gelbėjimas, detektyvinių situacijų narpliojimas, radijo laidų įrašų studija, kulinarinių užsiėmimų klasė ir daugybė kitų galimybių žaisti, patirti, išmokti, pajausti. Mokslas šiame centre puikiai dera su žaidimais, tad mums čia labai patiko. Nuotraukos tikrai pasako daugiau nei ilgi sakiniai.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content