„Futboliuko“ varžybos

Įgyvendinant projektą „Aktyvi mokykla“, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija organizavo draugiškas „Futboliuko“ varžybas. Jose dalyvavo Kretingos lopšelių-darželių „Pasaka“, „Ąžuoliukas“, „Žilvitis“ ugdytiniai ir Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos pirmų klasių mokiniai. Varžybų tikslas – skatinti mokinių fizinį aktyvumą bei pozityvų požiūrį į kūno kultūrą. Lietus truputėlį sujaukė mūsų planus – varžybos turėjo vykti Kretingos miesto futbolo aikštėje, tačiau dalyvių nuotaikos nesugadino net tai! Salėje skambėjo linksmas žaidėjų ir sirgalių šurmulys, liejosi palaikymo šūksniai. Juk svarbiausia ne nugalėti, o dalyvauti! Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais.
Nuoširdžiai dėkojame fizinio ugdymo mokytojams Gediminui Petrauskui ir Arūnui Dievinui už tokį šaunų varžybų suorganizavimą.
Projektas finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis (Nr. SRF-SIĮ-2021-1-0851).